Avène FOR MEN SKŪŠANĀS PUTAS 50 ml

€7,50

Produkta informācija, lietošanas mērķis
Īpašas Avène Men skūšanās putas ar difuzoru. Putu tekstūra - krēmīga un gaiša. Āda ir aizsargāta no skuvekļa kairinājuma, un asmens viegli slīd, lai ierobežotu nepatīkamas sajūtas.
Tās nomierinošās īpašības piešķir Avene Termālais Avota Ūdens. Tas atvieglo un nomierina skuvekļa ietekmi.
Pateicoties mitrinošajām aktīvajām sastāvdaļām, tās mitrina ādu un aizsargā ādas hidrolipīdu slāni.
Pateicoties triklozānam, attīra ādu no baktērijām.
Bez alkohola, hipoalerģisks, nekomedogēns.
Norāde: skūšanās putas normālai ādai
UZMANĪBU: HERMETIZĒTS PRODUKTS: VAR EKSPLODĒT, JA IR UZKARSIS. SARGĀJIET NO SAULES GAISMAS. NEPAKĻAUT TEMPERATŪRAS IEDARBĪBAI, KAS PĀRSNIEDZ 50 º C/122 º F. IZVAIRĪTIES NO SASKARSMES AR UGUNI. PRODUKTU NETURĒT KARSTUMA TUVUMĀ, KARSTĀM VIRSMĀM, DZIRKSTELĒM, ATKLĀTĀM LIESMĀM UN CITIEM AIZDEGŠANĀS AVOTIEM. NESMĒĶĒT PRODUKTA LIETOŠANAS LAIKĀ. UZGLABĀT BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ. NEDURT, NEDEDZINĀT, NECENSTIES ATVĒRT ARĪ PĒC PRODUKTA IZLIETOŠANAS.

Instrukcija pareizai lietošanai
Labi sakratiet pudeli. Uzklājiet putas uz mitras ādas vaigiem un kakla. Pēc skūšanās uzklājiet Avene balzāmu pēc skūšanās.

Sastāvdaļu saraksts
Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Glycerin, Palmitic Acid, Stearic Acid, Ceteareth-50, Butane, Triethanolamine, Methyl Gluceth-20, Propane, Bisabolol, Fragrance (Parfum), Hydroxycapric Acid, Isobutane, Potassium Hydroxide, Sodium Polynaphthalenesulfonate, Water (Aqua), Xanthan Gum, Zinc Pyrithione.

Neto daudzums
50 ML

Atbildīgā persona
Avène Dermatological Laboratories, 45, place Abel-Gance, 92100 Boulogne – Paris - France

Izcelsmes valsts
Francija