BIO-OIL eļļa ādas kopšanai, 60 ml

€14,44

Cena reģistrētiem lietotājiem €11,55

  • -20%

Produkta informācija, lietošanas mērķis
Bio-Oil eļļa ādas kopšanai ir īpašs ādas kopšanas līdzeklis, kura sastāvs palīdz uzlabot rētu, striju un nevienmērīgas ādas krāsas izskatu. Tā unikālā formula ar inovatīvo sastāvdaļu PurCellin Oil™ ir arī ļoti iedarbīga, lietojot uz novecojošas vai dehidrētas ādas.

Rētas – palīdz uzlabot gan jaunu, gan vecu rētu izskatu.

Strijas – palīdz mazināt striju rašanās iespējamību grūtniecības, straujas pusaudžu augšanas un ķermeņa svara palielināšanās laikā. Palīdz uzlabot esošo striju izskatu.

Nevienmērīga ādas krāsa – palīdz uzlabot hormonu līmeņa svārstību un ādas balinošo līdzekļu lietošanas vai pārāk intensīvas saules staru iedarbības izraisītu pigmentācijas plankumu un ādas defektu izskatu.

Novecojoša āda – palīdz vairot ādas elastību, darot to maigāku un gludāku. Turklāt Bio-Oil mitrina ādu, uzlabojot ādas tekstūru, tonusu un izskatu, vienlaikus mazinot rieviņas un grumbas.

Dehidrēta āda – papildina ādas dabisko taukvielu slāni, palīdzot atjaunot tā mitrumu aizturošo barjerfunkciju.

Instrukcija pareizai lietošanai
Lietot divas reizes dienā vismaz trīs mēnešus. Grūtniecības laikā - divas reizes dienā, sākot ar grūtniecības otro trimestri. Individuālie rezultāti var atšķirties. Piemērots jutīgai ādai un neaizsprosto poras.

Sastāvdaļu saraksts
Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Anthemis Nobilis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Calendula Officinalis Extract, Glycine Soja Oil, Bisabolol, Tocopherol, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Ci 26100.

Brīdinājumi un piesardzības noteikumi
Tikai ārīgai lietošanai. Nelietot uz bojātas ādas. Ja parādās ādas iekaisums, kas ir maz ticams, lietošana jāpārtrauc. Izvairīties no tiešas produkta saskares ar acīm. Ja produkts nonāk acīs, acis rūpīgi izskalot ar ūdeni. Sargāt no bērniem. Sargāt no tiešiem saules stariem.

Glabāšanas apstākļi
PAO 36 M

Neto daudzums
60 ml

Atbildīgā persona
UAB "Berner Lietuva"
Lakūnų g. 30, LT-09131, Vilnius

Izcelsmes valsts
Dienvidāfrikas Republika