Vēstis


 • Paštonējošie līdzekļi – ādai nekaitīgs veids, kā saglabāt iedegumu visa gada garumā

  Paštonējošie līdzekļi – ādai nekaitīgs veids, kā saglabāt iedegumu visa gada garumā

  Vēršot arvien vairāk uzmanības ādas kopšanai un tās pasargāšanai no kaitīgajiem saules stariem, paštonējošā kosmētika šobrīd aktuāla ne vien rudens un ziemas periodā, bet gan visa gada garumā. Šāda tendence novērota visa pasaulē, tāpēc arī paštonējošo līdzekļu piedāvājuma klāsts kļūst arvien plašāks. Kā tajā neapjukt un kas jāņem vērā, iegādājoties paštonējošo līdzekli, skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Katrīna Blumberga.

  Vairāk
 • Kādam jābūt ikdienas sejas kopšanas rituālam, lai saglabātu jauneklīgu izskatu? Skaidro kosmētiķe

  Kādam jābūt ikdienas sejas kopšanas rituālam, lai saglabātu jauneklīgu izskatu? Skaidro kosmētiķe

  Ikdienas sejas kopšanas rituāls ir ļoti nozīmīgs, lai arī ilgtermiņā sejas ādas izskatītos veselīga un kopta. Ādas novecošanās process pakāpeniski sākas jau no 25 gadu vecuma, taču tas vēl nenozīmē, ka jāsāk lietot pretgrumbu krēmi – pats svarīgākais ir ādas attīrīšana, mitrināšana un saules aizsargkrēma lietošana. Ar gadiem šīs problēmas kļūst aktuālas visām sievietēm, tāpēc par pareizu ādas kopšanu jādomā jau laikus, skaidro skaistuma koncepteveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Katrīna Blumberga.

  Vairāk
 • Stress, sēnīšu infekcijas, nepiemēroti matu kopšanas līdzekļi un citi iemesli, kas veicina blaugznu rašanos

  Stress, sēnīšu infekcijas, nepiemēroti matu kopšanas līdzekļi un citi iemesli, kas veicina blaugznu rašanos

  Blaugznu iemesli ir dažādi – tās var būt saistītas ar nepiemērotu matu kosmētisko līdzekļu lietošanu, tauku dziedzeru nepareizu darbību, stresu vai hormonālām izmaiņām. Daudziem blaugznas parādās tikai sezonāli, rudens un ziemas periodā, kad ir ievērojamas temperatūras svārstības, jo šādos apstākļos galvas ādas šūnas strauji zaudē mitrumu un ātri pārragojas, kā rezultātā rodas nieze un blaugznas. Kas vēl var veicināt blaugznu rašanos un kā tās novērst, stāsta aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa.

  Vairāk
 • Kas ir kas kosmētikas produktu sastāvā?

  Kas ir kas kosmētikas produktu sastāvā?

  Lai būtu vieglāk orientēties plašajā kosmētikas klāstā, lūk, ceļvedis, kurā apkopotas būtiskākās skaistuma sastāvdaļas un tas, kam tieši tās paredzētas.

  Vairāk
 • Saules glāsti

  Saules glāsti

  Saules aizsargkrēmi ir ādas labākais draugs vasarā. bet kā neapjukt plašajā piedāvājumā un atrast sev piemēroto?

  Vairāk
 • Lutini matus un ādu!

  Lutini matus un ādu!

  Sākoties rudenim, malā jānoliek visi vieglie vasaras krēmi, jo turpmāk pats svarīgākais uzdevums būs ādu pabarot. Un nedrīkst aizmirst pienācīgi parūpēties arī par matiem.

  Vairāk
 • Matu labsajūtai vasaras saulē

  Matu labsajūtai vasaras saulē

  Runājot tēlainos salīdzinājumos, galva ir kā zeme, kurai vasarā vairāk par visu ir vajadzīgs mitrums, citādi karstajā saulē tā zaudē spēkus, un tādā zemē nekas lāgā negrib augt.

  Vairāk
 • Vitamīnu gids

  Vitamīnu gids

  Īsumā par to, ko katrs vitamīns dara cilvēka organismā un kuros pārtikas produktos tos meklēt.

  Vairāk
 • Pucējamies un starojam svētkos!

  Pucējamies un starojam svētkos!

  Mūsu straujajā ritmā svētki dažkārt mēdz atnākt ātrāk, nekā tos gaidījām. bet tas nekas! ja vien līdz ballītei ir vēl stunda laika, tu vari likt lietā dažādus knifiņus, un tava āda atkal staros un acis mirdzēs.

  Vairāk
 • Arlabunakti!

  Arlabunakti!

  Pastāv stereotips, ka naktī būtu jāguļ vismaz astoņas stundas, taču tas ir subjektīvs apgalvojums. naktsmiera ilgums ir atkarīgs no daudziem faktoriem, tai skaitā miega kvalitātes.

  Vairāk
Page