Vēstis


 • 5 dabīgās eļļas kosmētikas līdzekļos

  5 dabīgās eļļas kosmētikas līdzekļos

  Rūpējoties par skaistumkopšanu, arvien iecienītāki kļūst dabīgas izcelsmes produkti, kas spēj efektīvi barot un mitrināt ādu, nodrošina to ar dažādiem mikroelementiem, vienlaikus samazina alerģiju risku un ir draudzīgi apkārtējai videi. Augu izcelsmes eļļas ir vērtīgs papildinājums skaistumkopšanas rituāliem, turklāt tās jau ir atrodamas dažādu ražotāju kosmētikas sastāvā. Kuras ir populārākās eļļas un kādas ir to vērtīgās īpašības, skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Katrīna Blumberga.

  Vairāk
 • Neberz, neskrubē, bet mitrini – ādas kopšanas rituāli pēc sauļošanās

  Neberz, neskrubē, bet mitrini – ādas kopšanas rituāli pēc sauļošanās

  Cilvēki arvien apzinīgāk pievērš uzmanību sauļošanās aizsargkrēma uzklāšanai, tomēr reti kurš negrēko ar pareizu ādas kopšanu pēc saules peldēm. Apotheka Beauty kosmētiķe Ieva Strautkalne stāsta, kādēļ svarīgi parūpēties par nosauļoto ādu, un dalās praktiskos padomos, kā pēc sauļošanās mitrināt, atjaunot un nomierināt ādu.

  Vairāk
 • Pieci skaistumkopšanas triki veselai un skaistai ādai

  Pieci skaistumkopšanas triki veselai un skaistai ādai

  Lai sejas āda pēc iespējas ilgāk saglabātu elastību un tvirtumu, tai nepieciešamas pastāvīgas rūpes un pārdomāta ikdienas kopšana, ko vēlams veikt ikvienai sievietei neatkarīgi no vecuma. Vai ar ierastajiem skaistumkopšanas rituāliem un ādas mitrināšanu pietiek, lai sejas āda būtu vesela un mirdzoša? Kādi skaistumkopšanas triki palīdzēs saglabāt sejas ādas veselību un palēnināt tās novecošanos, stāsta skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Katrīna Blumberga.

  Vairāk
 • Sejas ādas kopšanas ābece vasarai: Iesaka kosmētiķe

  Sejas ādas kopšanas ābece vasarai: Iesaka kosmētiķe

  Aizsardzība pret sauli ir viens no svarīgākajiem sejas ādas kopšanas rituāliem vasarā, taču tikpat būtiski ir izvēlēties sezonai atbilstošus kopšanas veidus un līdzekļus. Kas jāņem vērā, rūpējoties par sejas, kakla un dekoltē zonu siltajā laikā, skaidro konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Ieva Strautkalne.

  Vairāk
 • Iesaka kosmētiķe: Kā pareizi kopt padušu zonu, lai tā būtu skaista un vesela?

  Iesaka kosmētiķe: Kā pareizi kopt padušu zonu, lai tā būtu skaista un vesela?

  Paduses ir tā ķermeņa zona, kuru neapzināti mēdzam atstāt novārtā, taču tam tā nevajadzētu būt – āda padusēs ir īpaši jutīga un pelnījusi tādu pašu uzmanību un rūpes kā sejas āda. Turklāt  noslēgtā vide rada labvēlīgu augsni baktērijām, kas var izraisīt ne tikai sliktu aromātu, bet arī dažādas infekcijas. Kā pareizi kopt paduses ikdienā – skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Katrīna Blumberga.

  Vairāk
 • Iesaka kosmētiķe: Pirmā palīdzība pūtītei mājas apstākļos

  Iesaka kosmētiķe: Pirmā palīdzība pūtītei mājas apstākļos

  Pūtītes visbiežāk ierasts asociēt ar jauniešu un pusaudžu vecumu, taču arī pieaugušajiem  tās var attīstīties hormonu aktivitātes ietekmē, kā arī ķermenim reaģējot uz neveselīgu uzturu, stresu un nepietiekami attīrītu sejas ādu. Kā pareizi rīkoties, ja pēkšņi ir uzmetusies pūtīte, skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Ieva Strautkalne.

  Vairāk
 • 5 padomi, kā atmodināt ādu pavasarī

  5 padomi, kā atmodināt ādu pavasarī

  Biežākās ādas problēmas, ar ko cilvēki saskaras pēc ziemas sezonas, ir jutīga, sausa, sasprēgājusi un iekaisusi āda, kā arī pelēks, nevienmērīgs sejas tonis. Pavasaris ir īstais laiks, lai ķertos pie sejas un ķermeņa ādas sakopšanas vasaras sezonai.  Apotheka Beauty kosmetoloģe Katrīna Blumberga dalās praktiskos padomos un piedāvā piecus soļus ādas “atmodināšanai”.

  Vairāk
 • Kosmētiķe iesaka: Vielas, kam vērts pievērst uzmanību kosmētikas līdzekļu sastāvā

  Kosmētiķe iesaka: Vielas, kam vērts pievērst uzmanību kosmētikas līdzekļu sastāvā

  Skaistumkopšanas tendences nemitīgi mainās, taču rūpes par ādu ir aktuālas vienmēr. Kosmētikas līdzekļus ādas izskata uzlabošanai ikdienā izmanto gan sievietes, gan vīrieši, taču, lai tie patiesi uzlabotu ādas stāvokli, ir svarīgi zināt piemērotākās sastāvdaļas. Lai gan tās dažādiem ādas tipiem ir atšķirīgas, ir vielas, kurām pievērst uzmanību vajadzētu ikvienam. Vairāk par šīm vielām un to ietekmi uz ādu stāsta skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Ieva Strautkalne.

  Vairāk
 • Izvairīties no sintētiskiem konservantiem, neiet vannā katru dienu un citi ķermeņa kopšanas ieteikumi

  Izvairīties no sintētiskiem konservantiem, neiet vannā katru dienu un citi ķermeņa kopšanas ieteikumi

  Domājot par ādas kopšanu, šis process visbiežāk asociējas ar sejas ādu, un tas ir saprotami, jo tieši seja ir redzama apkārtējiem jebkurā gadalaikā un arī šī brīža attālinātajos apstākļos. Taču tikpat svarīga kā ikdienas sejas kopšanas rituāls vai regulāra un pareiza zobu tīrīšana ir arī ķermeņa kopšana. Turklāt gada aukstajā periodā tai jāpievērš pastiprināta uzmanība, jo āda kļūst raupjāka un sausāka. Vairāk par to, kas jāzina par ķermeņa kopšanu, skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Katrīna Blumberga.

  Vairāk
 • Apsārtums, nieze, sausi pleķi – 4 soļi ādas veselībai ziemā

  Apsārtums, nieze, sausi pleķi – 4 soļi ādas veselībai ziemā

  Vēsā temperatūra, vējš un iekštelpu sausais gaiss ir izaicinājums ādai, jo šo faktoru ietekmē tā zaudē mitrumu un zūd tās aizsargspējas. Tas, savukārt, var izraisīt nepatīkamas izjūtas – apsārtumu, jutīgumu un kairinājumu. Kas jāņem vērā, rūpējoties par sejas ādu gada aukstajā periodā, un kādus kopšanas līdzekļus labāk izvēlēties, skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Ieva Strautkalne.

  Vairāk
Page