Vēstis


 • 5 padomi, kā atmodināt ādu pavasarī

  5 padomi, kā atmodināt ādu pavasarī

  Biežākās ādas problēmas, ar ko cilvēki saskaras pēc ziemas sezonas, ir jutīga, sausa, sasprēgājusi un iekaisusi āda, kā arī pelēks, nevienmērīgs sejas tonis. Pavasaris ir īstais laiks, lai ķertos pie sejas un ķermeņa ādas sakopšanas vasaras sezonai.  Apotheka Beauty kosmetoloģe Katrīna Blumberga dalās praktiskos padomos un piedāvā piecus soļus ādas “atmodināšanai”.

  Vairāk
 • Kosmētiķe iesaka: Vielas, kam vērts pievērst uzmanību kosmētikas līdzekļu sastāvā

  Kosmētiķe iesaka: Vielas, kam vērts pievērst uzmanību kosmētikas līdzekļu sastāvā

  Skaistumkopšanas tendences nemitīgi mainās, taču rūpes par ādu ir aktuālas vienmēr. Kosmētikas līdzekļus ādas izskata uzlabošanai ikdienā izmanto gan sievietes, gan vīrieši, taču, lai tie patiesi uzlabotu ādas stāvokli, ir svarīgi zināt piemērotākās sastāvdaļas. Lai gan tās dažādiem ādas tipiem ir atšķirīgas, ir vielas, kurām pievērst uzmanību vajadzētu ikvienam. Vairāk par šīm vielām un to ietekmi uz ādu stāsta skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Ieva Strautkalne.

  Vairāk
 • Izvairīties no sintētiskiem konservantiem, neiet vannā katru dienu un citi ķermeņa kopšanas ieteikumi

  Izvairīties no sintētiskiem konservantiem, neiet vannā katru dienu un citi ķermeņa kopšanas ieteikumi

  Domājot par ādas kopšanu, šis process visbiežāk asociējas ar sejas ādu, un tas ir saprotami, jo tieši seja ir redzama apkārtējiem jebkurā gadalaikā un arī šī brīža attālinātajos apstākļos. Taču tikpat svarīga kā ikdienas sejas kopšanas rituāls vai regulāra un pareiza zobu tīrīšana ir arī ķermeņa kopšana. Turklāt gada aukstajā periodā tai jāpievērš pastiprināta uzmanība, jo āda kļūst raupjāka un sausāka. Vairāk par to, kas jāzina par ķermeņa kopšanu, skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Katrīna Blumberga.

  Vairāk
 • Apsārtums, nieze, sausi pleķi – 4 soļi ādas veselībai ziemā

  Apsārtums, nieze, sausi pleķi – 4 soļi ādas veselībai ziemā

  Vēsā temperatūra, vējš un iekštelpu sausais gaiss ir izaicinājums ādai, jo šo faktoru ietekmē tā zaudē mitrumu un zūd tās aizsargspējas. Tas, savukārt, var izraisīt nepatīkamas izjūtas – apsārtumu, jutīgumu un kairinājumu. Kas jāņem vērā, rūpējoties par sejas ādu gada aukstajā periodā, un kādus kopšanas līdzekļus labāk izvēlēties, skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Ieva Strautkalne.

  Vairāk
 • Kosmētikas ampulas – vai tiešām tik efektīvas?

  Kosmētikas ampulas – vai tiešām tik efektīvas?

  Arvien vairāk sieviešu savā ikdienas sejas kopšanas rituālā iekļauj kosmētikas ampulas, taču, vai tās patiešām ir tik vērtīgas, vai arī to iedarbība ir pārvērtēta? Kā skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Katrīna Blumberga, ampulas, salīdzinot ar krēmiem un serumiem, ir koncentrētākas, tāpēc arī tām ir vairākas priekšrocības – tās ātrāk un dziļāk iedarbojas uz ādas šūnām, un rezultāts bieži vien redzams jau nākamajā dienā. Taču koncentrētā sastāva dēļ tās paredzētas lietošanai kursa veidā, nevis ikdienā, turklāt, izvēloties ampulu veidu, jāņem vērā arī sezonalitāte.

  Vairāk
 • Četri fakti, kas jāzina par hialuronskābi: skaidro kosmētiķe

  Četri fakti, kas jāzina par hialuronskābi: skaidro kosmētiķe

  Izdzirdot vārdu “hialuronskābe”, dažiem var rasties asociācijas ar kaut ko ķīmisku, taču tā nebūt nav. Hialuronskābe ir pavisam dabīga, droša un arī nepieciešama, turklāt atrodama organismā jau no dzimšanas. Ikdienas ieradumi hialuronskābes līmeni ādā var samazināt, un tas atstāj būtisku iespaidu uz ādas izskatu. Vairāk par to, kas jāzina par hialuronskābes nozīmi skaistumkopšanā, skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty konsultante Katrīna Blumberga.

  Vairāk
 • Paštonējošie līdzekļi – ādai nekaitīgs veids, kā saglabāt iedegumu visa gada garumā

  Paštonējošie līdzekļi – ādai nekaitīgs veids, kā saglabāt iedegumu visa gada garumā

  Vēršot arvien vairāk uzmanības ādas kopšanai un tās pasargāšanai no kaitīgajiem saules stariem, paštonējošā kosmētika šobrīd aktuāla ne vien rudens un ziemas periodā, bet gan visa gada garumā. Šāda tendence novērota visa pasaulē, tāpēc arī paštonējošo līdzekļu piedāvājuma klāsts kļūst arvien plašāks. Kā tajā neapjukt un kas jāņem vērā, iegādājoties paštonējošo līdzekli, skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Katrīna Blumberga.

  Vairāk
 • Kādam jābūt ikdienas sejas kopšanas rituālam, lai saglabātu jauneklīgu izskatu? Skaidro kosmētiķe

  Kādam jābūt ikdienas sejas kopšanas rituālam, lai saglabātu jauneklīgu izskatu? Skaidro kosmētiķe

  Ikdienas sejas kopšanas rituāls ir ļoti nozīmīgs, lai arī ilgtermiņā sejas ādas izskatītos veselīga un kopta. Ādas novecošanās process pakāpeniski sākas jau no 25 gadu vecuma, taču tas vēl nenozīmē, ka jāsāk lietot pretgrumbu krēmi – pats svarīgākais ir ādas attīrīšana, mitrināšana un saules aizsargkrēma lietošana. Ar gadiem šīs problēmas kļūst aktuālas visām sievietēm, tāpēc par pareizu ādas kopšanu jādomā jau laikus, skaidro skaistuma koncepteveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Katrīna Blumberga.

  Vairāk
 • Stress, sēnīšu infekcijas, nepiemēroti matu kopšanas līdzekļi un citi iemesli, kas veicina blaugznu rašanos

  Stress, sēnīšu infekcijas, nepiemēroti matu kopšanas līdzekļi un citi iemesli, kas veicina blaugznu rašanos

  Blaugznu iemesli ir dažādi – tās var būt saistītas ar nepiemērotu matu kosmētisko līdzekļu lietošanu, tauku dziedzeru nepareizu darbību, stresu vai hormonālām izmaiņām. Daudziem blaugznas parādās tikai sezonāli, rudens un ziemas periodā, kad ir ievērojamas temperatūras svārstības, jo šādos apstākļos galvas ādas šūnas strauji zaudē mitrumu un ātri pārragojas, kā rezultātā rodas nieze un blaugznas. Kas vēl var veicināt blaugznu rašanos un kā tās novērst, stāsta aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa.

  Vairāk
 • Kas ir kas kosmētikas produktu sastāvā?

  Kas ir kas kosmētikas produktu sastāvā?

  Lai būtu vieglāk orientēties plašajā kosmētikas klāstā, lūk, ceļvedis, kurā apkopotas būtiskākās skaistuma sastāvdaļas un tas, kam tieši tās paredzētas.

  Vairāk
Page