Vēstis


 • Sejas ādas kopšanas ābece vasarai: Iesaka kosmētiķe

  Sejas ādas kopšanas ābece vasarai: Iesaka kosmētiķe

  Aizsardzība pret sauli ir viens no svarīgākajiem sejas ādas kopšanas rituāliem vasarā, taču tikpat būtiski ir izvēlēties sezonai atbilstošus kopšanas veidus un līdzekļus. Kas jāņem vērā, rūpējoties par sejas, kakla un dekoltē zonu siltajā laikā, skaidro konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Ieva Strautkalne.

  Vairāk
 • Iesaka kosmētiķe: Kā pareizi kopt padušu zonu, lai tā būtu skaista un vesela?

  Iesaka kosmētiķe: Kā pareizi kopt padušu zonu, lai tā būtu skaista un vesela?

  Paduses ir tā ķermeņa zona, kuru neapzināti mēdzam atstāt novārtā, taču tam tā nevajadzētu būt – āda padusēs ir īpaši jutīga un pelnījusi tādu pašu uzmanību un rūpes kā sejas āda. Turklāt  noslēgtā vide rada labvēlīgu augsni baktērijām, kas var izraisīt ne tikai sliktu aromātu, bet arī dažādas infekcijas. Kā pareizi kopt paduses ikdienā – skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Katrīna Blumberga.

  Vairāk
 • Iesaka kosmētiķe: Pirmā palīdzība pūtītei mājas apstākļos

  Iesaka kosmētiķe: Pirmā palīdzība pūtītei mājas apstākļos

  Pūtītes visbiežāk ierasts asociēt ar jauniešu un pusaudžu vecumu, taču arī pieaugušajiem  tās var attīstīties hormonu aktivitātes ietekmē, kā arī ķermenim reaģējot uz neveselīgu uzturu, stresu un nepietiekami attīrītu sejas ādu. Kā pareizi rīkoties, ja pēkšņi ir uzmetusies pūtīte, skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Ieva Strautkalne.

  Vairāk
 • 5 padomi, kā atmodināt ādu pavasarī

  5 padomi, kā atmodināt ādu pavasarī

  Biežākās ādas problēmas, ar ko cilvēki saskaras pēc ziemas sezonas, ir jutīga, sausa, sasprēgājusi un iekaisusi āda, kā arī pelēks, nevienmērīgs sejas tonis. Pavasaris ir īstais laiks, lai ķertos pie sejas un ķermeņa ādas sakopšanas vasaras sezonai.  Apotheka Beauty kosmetoloģe Katrīna Blumberga dalās praktiskos padomos un piedāvā piecus soļus ādas “atmodināšanai”.

  Vairāk
 • Izvairīties no sintētiskiem konservantiem, neiet vannā katru dienu un citi ķermeņa kopšanas ieteikumi

  Izvairīties no sintētiskiem konservantiem, neiet vannā katru dienu un citi ķermeņa kopšanas ieteikumi

  Domājot par ādas kopšanu, šis process visbiežāk asociējas ar sejas ādu, un tas ir saprotami, jo tieši seja ir redzama apkārtējiem jebkurā gadalaikā un arī šī brīža attālinātajos apstākļos. Taču tikpat svarīga kā ikdienas sejas kopšanas rituāls vai regulāra un pareiza zobu tīrīšana ir arī ķermeņa kopšana. Turklāt gada aukstajā periodā tai jāpievērš pastiprināta uzmanība, jo āda kļūst raupjāka un sausāka. Vairāk par to, kas jāzina par ķermeņa kopšanu, skaidro skaistuma konceptveikala Apotheka Beauty kosmētiķe Katrīna Blumberga.

  Vairāk
 • Aptieku tīkls Apotheka atklāj skaistuma konceptveikalu Apotheka Beauty

  Aptieku tīkls Apotheka atklāj skaistuma konceptveikalu Apotheka Beauty

  Aptieku tīkls Apotheka atklāj vēl nebijušu skaistuma konceptveikalu Apotheka Beauty. Veikalā pieejama gan dermokosmētika, bio un dabīgā kosmētika, skaistumkopšanas produkti, kas piemēroti vegāniem, dekoratīvā kosmētika, gan dažādi skaistumkopšanas pakalpojumi, piemēram, ādas un matu pārbaude, sejas un roku procedūras, ausu caurduršana, make-up. Veikals atrodas t/c “Rīga Plaza”.

  Vairāk
 • Aplūko Apotheka vasaras skaistuma un veselības žurnālu “Laimes Formula”

  Aplūko Apotheka vasaras skaistuma un veselības žurnālu “Laimes Formula”

  Sākoties vasaras sezonai izdots jaunais Apotheka skaistuma un veselības žurnāls “Laimes Formula”!
  Žurnāls veidots, lai jūs iedvesmotu, palīdzētu novērtēt un izvēlēties kvalitatīvu kosmētiku, uztura bagātinātājus un citus Apotheka aptiekās pieejamos produktus savai un savas ģimenes veselībai un skaistumam. Žurnālā atrodami produktu apraksti un vērtējumi, Apotheka farmaceitu padomi un iedvesmojoša saruna ar mūziķi Mariju Naumovu.
  Pieejams latviešu un krievu valodā.

  Vairāk