VICHY LIFTACTIV PRETNOVECOŠANĀS AMP. 1.8ML N30

€63,22

Cena reģistrētiem lietotājiem €49,86

  • -21%

"LIFTACTIV SPECIALIST PEPTIDE-C PRETNOVECOŠANĀS AMPULAS- intensīvas iedarbības serumu vienas dienas devas iepakojumā. Produkta sastāvā ir tikai 10 komponentes, no kurām 6 ir augsti efektīvas aktīvās vielas- vitamīns C 10% devā, biopetīdu komplekss, dabiskas izcelsmes hialuronskābe un Vichy mineralizētais termālais ūdens. Iepakojums ampulā ļauj izmantot augstas vielu koncentrācijas, nodrošina īpašu pH līmeni, lai produkts labāk iesūktos ādā, kā arī nav nepieciešams lietot konservantus. 30 dienu lietošanas režīms radīts, lai mazinātu kolagēna zuduma rezultātā veidojušās redzamās grumbas. Serums palīdz atjaunot epidermu un mitrina ādu, izlīdzina grumbas un uzlabo ādas tekstūru.
Klīniski pierādīta efektivitāte: uzreiz- mitrina un nostiprina ādu; 10 dienās- izlīdzina un padara to gaišāku. Pēc 1 mēneša- atjauno un samazina redzamās grumbas*.
" "LIETOŠANA: uzklāt tīrai sejas un kakla ādai, ½ ampulas daudzuma no rīta un otru pusi vakarā. Atstājiet, lai iesūcas 30 sek un tad turpiniet savu ierasto ādas kopšanas rituālu.

No rīta iesakām uzklāt dienas krēmu ar SPF ?15. Iepakojums paredzēts 30 dienām, ja tiek izmantota 1 ampula dienā: puse no rīta, puse vakarā.Uzklāt uz tīras sejas un kakla ādas 1/2 ampulas daudzuma no rīta un otru pusi vakarā.Neletot ādai ap acīm.Viegli iemasēt līdz iesūcas.Lietot pirms dienas krema vai seruma.Viegli attaisām, izmantojiet instrukciju, kas atrodas uz iepakojuma.PIESARDZĪBA LIETOJOT: aktīvs produkts. Ārīgai lietošanai. Nedzert. Neinjecēt.Glabāt bērniem nepieejamā vietā.Var atstāt traipus uz abģērba.Pēc lietošanas nomazgāt rokas.Neuzklāt plakstiņiem.Ja nokļūst acīs, nekavējoties rūpīgi izskalot.Neatstāt saulē.Ja rodas ādas kairinājums, lietot produktu retāk.Izlietot 48 stundu laikā no ampulas atvēršanas brīža."